RELIANT - poradenství, kurzy, školení a vzdělávání v oblasti logistiky

Drive4LIFE červen 2015

Video z akce zde >>

Workshop s vůní benzínu

Letošní již pátý ročník workshopu Drive4Life pořádaného na mosteckém polygonu ve středu 3. 6., se opět velmi vydařil. Jak je vidět podle hojné účasti ať už V.I.P. hostů nebo partnerů společnosti Reliant, a nadšených ohlasů, stává se tato akce stále oblíbenější. Poutavé přednášky jednotlivých partnerů a zajímavý doprovodný program lákají rok od roku čím dál více účastníků.

ilustrační foto

Dopolední část odborných přednášek a prezentací byla letos zaměřena na témata zabývající se financováním různých investičních celků v logistickém řetězci a na bezpečnost logistických provozů z různých úhlů pohledu. Na logistická témata navázala prezentace Autodromu Most o bezpečnosti jízdy zaměřená na defenzivní způsob jízdy a předcházení různým krizovým situacím v silničním provozu.

ilustrační foto

Po absolvování teoretické části programu byli účastníci rozděleni do 5 skupin a v čele s vozidlem opatřeným vlaječkami partnery skupiny vyrazili na svá stanoviště. Na dráhu tak vyjelo pět kolon automobilů pod vlajkami společností Car Point, DACHSER, SIXT, Volvo Group a RELIANT Group.

ilustrační foto

Účastníci workshopu pak měli unikátní možnost vyzkoušet si své reakce a také chování auta na dráze s kyvnou deskou a kluznou plochou, kde nacvičovali zvládání smyku zadní nápravy, vyzkoušet si jízdu a brzdění „za mokra“ na kluzné ploše s klesáním, nebo si na vlastní kůži zakusit aquaplaning a zjistit, o kolik se prodlouží brzdná dráha při brzdění na vodě. Ti nejlepší byli v závěru programu vyhlášeni a odměněni.

ilustrační foto ilustrační foto

Děkujeme všem účastníkům a také partnerů akce a těšíme se na další setkání.

ilustrační foto

Záverečná zpráva z akce ke stažení >>

partneři akce